Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Читайте у свіжому номері «Вісника» № 5/2019:

2019-02-11

- Фоторепортаж з форуму «Валютна еволюція —– 2019: особливості валютного регулювання та нагляду».

- Що таке контрольовані іноземні компанії. Як оподатковується їх прибуток. Яку звітність мають подавати.

- Огляд поточних індивідуальних податкових консультацій з ПДВ, податку на прибуток, ПДФО/ВЗ/ЄСВ, міжнародних відносин, трансфертного ціноутворення, підприємницької діяльності, спрощеної системи оподаткування, незалежної професійної діяльності, туристичного збору, податку на нерухомість, рентної плати, акцизного податку.

- Чи можуть громадські організації, внесені до Реєстру «неприбутківців», здійснювати підприємницьку діяльність.

- На яку дату складається податкова накладна при здійсненні операції з фінансового лізингу. Чи оподатковується ПДВ лізингова винагорода.

- Чи коригується податковий кредит при списанні простроченої «кредиторки» перед нерезидентом. На що слід звернути увагу при визначенні спливу строку позовної давності.

- Якщо з дати складання податкової накладної минуло більше ніж 1095 календарних днів, то чи зареєструють в ЄРПН розрахунок коригування до неї.

- Чи є об’єктом оподаткування ПДВ операції з повернення товариством одному із своїх засновників його внеску коштами або корпоративними правами та акціями інших суб’єктів, що належать такому товариству. Як оподатковується повернення такого внеску майном.

- У які строки за новими правилами врегульовуються спірні питання та приймаються податкові повідомлення-рішення за результатами проведених документальних перевірок юридичних осіб?

- Як сплачується авансовий внесок з податку на прибуток платниками, які звітують за підсумками року, при виплаті дивідендів у середині року.

- Хто має переважне право залишення на роботі при скороченні штату.

- Чи надається працівникові додаткова оплачувана відпустка у зв’язку з навчанням у закордонному навчальному закладі?

- Якщо працівник відмовляється йти у відпустку згідно із затвердженим графіком, то чи має право роботодавець видати наказ про надання йому відпустки без заяви такого працівника.

http://www.visnuk.com.ua/uk/issue/5691