Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про Службу

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Ведення митної статистики

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Читайте у свіжому номері «Вісника» від 02.11.2019 р. № 41:

2019-11-06

- Що зміниться в обліку довгострокової заборгованості та довгострокових зобов’язань у зв’язку із внесенням змін до деяких національних стандартів.

- Які можливості отримає Україна з набранням чинності Багатосторонньою конвенцією MLI? Як визначатимуться підстави для застосування податкової пільги, передбаченої умовами міжнародного договору про уникнення подвійного оподаткування? Які основні рекомендації щодо перевірки відповідності операцій основній меті?

- Огляд поточних індивідуальних податкових консультацій з ПДВ, податку на прибуток, трансфертного ціноутворення, акцизного податку, ПДФО/ВЗ/ЄСВ, спрощеної системи оподаткування, підприємницької діяльності.

- Коли забезпечення працівників спецхарчуванням не є об’єктом оподаткування.

- За яких умов отримані підприємством кошти з бюджету у вигляді капітальних трансфертів включаються до бази оподаткування ПДВ, а коли—ні?

- Які ПДВ-наслідки виникають у разі якщо орендодавець змінюється, а отриману передоплату від орендаря переказує на рахунок нового орендодавця?

- Як здійснюється відступлення права вимоги між резидентами при експортних операціях? Чи можлива заміна боржника-нерезидента перед українським суб’єктом ЗЕД? Чи можливе укладення договору про переведення боргу перед нерезидентом між двома резидентами?

- Що слід врахувати при обліку внесків нерезидентів до статутного капіталу українського товариства? За яких умов операції із внесення майна нерезидентом вважатимуться контрольованими? Як оподатковуються дивіденди, виплачені нерезиденту.

- За яких підстав при звільненні за власним бажанням можна отримати вихідну допомогу від роботодавця.

- Якщо нерезидент через постійне представництво надає в оренду власну нерухомість, яка знаходиться на території України, то чи має таке представництво при перерахуванні орендної плати нерезиденту утримувати податок у розмірі 15 %.

- Чи має підприємство, засновником якого є нерезидент, утримувати податок на доходи нерезидента у разі виплатити йому відповідної вартості його частки.

- Чи утримують податок на доходи нерезидента платники єдиного податку третьої групи при виплаті доходів із джерелом їх походження з України. Яка звітність у такому випадку подається до ДПС.

- Як оподатковуються дивіденди, які сплачуються КІФ на користь учасника-нерезидента.

- За яких умов доходи у вигляді нарахованих процентів за позикою, суму якої було залучено до 31.12.2016 р. шляхом розміщення іноземних боргових цінних паперів на іноземній фондовій біржі, звільняються від оподаткування.

- Чи не порушується право перебування у Реєстрі неприбуткових установ та організацій благодійним фондом у разі отримання послуг від фізичної особи — платника єдиного податку.

- Який порядок оподаткування операцій зі списання товарно-матеріальних цінностей у випадку їх псування.

- Чи може підприємство відкоригувати свої податкові зобов’язання, якщо на суму помилково отриманих коштів від контрагента ним було нараховано податкові зобов’язання з ПДВ та складено податкову накладну, але контрагент припинив діяльність і повернення коштів відбулося правонаступнику такого контрагента.

- Чи підлягає оподаткуванню ПДВ операція з надання підприємством спонсорської допомоги фізичній особі, яка має статус підприємця.

- Чи може юридична особа перебувати на спрощеній системі оподаткування у разі використання системи LiqPay для здійснення оплати за власні послуги.

- Як бути, якщо юридична особа — платник єдиного податку третьої групи подала звітну нову декларацію за півріччя, але через деякий час виявила помилку.

- Чи може бути платником єдиного податку третьої групи юридична особа, у якої статутний фонд дорівнює нулю і яка має одного або кілька засновників — юридичних осіб.

- Черговий огляд практики Верховного Суду у податкових спорах.

http://www.visnuk.com.ua/uk/issue/5728