Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Закон України від 23.02.96 № 65/96-ВР "Про деякі питання валютного регулювання та оподаткування суб'єктів експериментальної економічної зони "Сиваш"

23.02.1996

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про деякі питання валютного регулювання та оподаткування суб'єктів експериментальної економічної зони "Сиваш"

1. Встановити, що сировина, матеріали, устаткування та обладнання (крім підакцизних товарів), які ввозяться в Україну для потреб власного виробництва суб'єктами експериментальної економічної зони "Сиваш", не підлягають обкладанню ввізним митом та податком на добавлену вартість.

2. Сума податку на прибуток, нарахована відповідно до законодавства підприємствами - суб'єктами експериментальної економічної зони "Сиваш", зменшується на 50 відсотків у разі використання суми, на яку зменшується податок на прибуток, на реалізацію інвестиційних проектів у межах цієї зони.

3. Надходження в іноземній валюті на користь суб'єктів експериментальної економічної зони "Сиваш" не підлягають обов'язковому продажу на міжбанківському валютному ринку у разі використання вивільнених валютних коштів на потреби розвитку цієї зони.

4. Суб'єктами експериментальної економічної зони "Сиваш" є зареєстровані згідно з чинним законодавством на території експериментальної економічної зони "Сиваш" суб'єкти підприємницької діяльності, які реалізують інвестиційні проекти, затверджені Кабінетом Міністрів України, у межах цієї зони під час проведення локального економічного експерименту.

Президент України

Л. КУЧМА

м. Київ

23 лютого 1996 року

№ 65/96-ВР

До списку