Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Закон України від 06.10.98 № 163-XIV "Про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності"

06.10.1998

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності"

У зв'язку з прийняттям Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до деяких законів України такі зміни:

1. У Законі України "Про місцеве самоврядування в Україні" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., № 24, ст. 170):

частину першу статті 26 доповнити пунктом 51 такого змісту:

"51) надання згоди на передачу об'єктів з державної у комунальну власність та прийняття рішень про передачу об'єктів з комунальної у державну власність";

частину першу статті 43 доповнити пунктом 32 такого змісту:

"32) надання згоди на передачу об'єктів з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст та прийняття рішень про передачу об'єктів права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що перебувають в управлінні районних, обласних рад, у державну власність".

2. Пункт 3 статті 15 Закону України "Про підприємства в Україні" (Відомості Верховної Ради України, 1991 р., № 24, ст. 272; 1993 р., № 7, ст. 52) після абзацу п'ятого доповнити новим абзацом такого змісту:

"погоджує пропозиції щодо передачі з державної у комунальну власність майна, закріпленого за підприємством, об'єктів соціальної інфраструктури, споруджених за рахунок коштів підприємства".

У зв'язку з цим абзаци шостий, сьомий і восьмий вважати відповідно абзацами сьомим, восьмим і дев'ятим.

3. Підпункт 3.2.10 пункту 3.2 статті 3 Закону України "Про податок на додану вартість" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., № 21, ст. 156; 1998 р., № 33, ст. 224) викласти у такій редакції:

"3.2.10. безоплатної передачі об'єктів права державної власності у комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міст або у їх спільну власність, а також об'єктів права комунальної власності у державну власність, які перебувають на балансі одних платників податку і передаються на баланс інших платників податку, якщо такі операції здійснюються за рішеннями Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, прийнятими у межах їх повноважень".

II. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України

Л. КУЧМА

м. Київ

6 жовтня 1998 року

№ 163-XIV

До списку