Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Закон України від 13.12.2001 N 2881-III "Про внесення змін до Закону України "Про патентування деяких видів підприємницької діяльності"

13.12.2001

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про патентування деяких видів підприємницької діяльності"

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про патентування деяких видів підприємницької діяльності" (Відомості Верховної Ради України, 1996 р., N 20, ст. 82; 1998 р., N 30-31, ст. 193; 1999 р., N 38, ст. 345) такі зміни:

1. Перше речення частини першої статті 3-2 викласти у такій редакції:

"1. Спеціальний торговий патент може бути придбаний суб'єктом підприємницької діяльності, який займається видами діяльності, визначеними в статтях 3 і 3-1 цього Закону, і обсяг реалізації товарів (робіт, послуг) якого не перевищує 1 млн. гривень за рік".

2. У статті 7-1:

1) у частині першій:

абзац другий викласти у такій редакції:

"податок на додану вартість, крім податку з операцій ввезення (пересилання) товарів на митну територію України або отримання від нерезидентів робіт (послуг) для їх використання або споживання на митній території України";

абзац четвертий викласти у такій редакції:

"податок на прибуток підприємств, крім податку з доходів, отриманих у вигляді дивідендів, процентів, роялті, та доходів від фрахту транспортних засобів";

абзац десятий виключити;

2) частину другу виключити;

3) абзац перший частини п'ятої викласти у такій редакції:

"5. Суб'єкти підприємницької діяльності - фізичні особи, які придбали спеціальний торговий патент, зобов'язані вести книгу обліку доходів і витрат у порядку, встановленому центральним податковим органом".

3. Абзац другий частини першої статті 8 викласти у такій редакції:

"за порушення строків сплати або неповне внесення чергових платежів нараховується пеня на суму податкового боргу (включаючи суму штрафних санкцій за їх наявності) з розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України на день виникнення такого податкового боргу або на день його (частини) погашення, залежно від того, яка з величин таких ставок є більшою, за кожний календарний день прострочення у його сплаті".

4. Останнє речення частини п'ятої статті 9 викласти у такій редакції:

"Експеримент припиняється у встановленому Кабінетом Міністрів України порядку, але не раніше одного року після його початку".

II. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України

Л.КУЧМА

м. Київ, 13 грудня 2001 року

N 2881-III

До списку