Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Єдиний офіс

Про встановлення єдиної форми обліку укомплектованості місць розташування підрозділів митних органів спеціалістами, які здійснюють санітарно-епідеміологічний, ветеринарний, фітосанітарний, радіологічний та екологічний контроль за принципом "єдиного офісу"

Наказ Державної митної служби України,
Міністерства охорони здоров'я України,
Міністерства аграрної політики України,
Міністерства охорони навколишнього природного середовища України
від 24 лютого 2010 року N 149/162/82/97

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
28 квітня 2010 р. за N 308/17603

Відповідно до пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 01.03.2007 N 78-р "Про організацію роботи органів, що здійснюють контроль товарів і транспортних засобів за принципом "єдиного офісу" під час переміщення їх через митний кордон України" НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Порядок збору, оновлення та подання до Міністерства фінансів України інформації про укомплектованість місць розташування підрозділів митних органів спеціалістами, які здійснюють санітарно-епідеміологічний, ветеринарний, фітосанітарний, радіологічний та екологічний контроль, що додається.

2. Установити єдину форму обліку укомплектованості місць розташування підрозділів митних органів спеціалістами, які здійснюють санітарно-епідеміологічний, ветеринарний, фітосанітарний, радіологічний та екологічний контроль за принципом "єдиного офісу" (далі - єдина форма обліку). Єдина форма обліку наведена в додатку до цього наказу.

3. Державній митній службі України забезпечити узагальнення та подання до Міністерства фінансів України інформації про укомплектованість місць розташування підрозділів митних органів спеціалістами, які здійснюють санітарно-епідеміологічний, ветеринарний, фітосанітарний, радіологічний та екологічний контроль, за формою та в строки, визначені цим наказом, а також розміщення її в мережі Інтернет на веб-сайті Державної митної служби України.

4. Департаменту організації митного контролю (Сербайло А. І.) і Юридичному департаменту (Бабюк В. Л.) Державної митної служби України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

5. Прес-службі Державної митної служби України (Судак С. Д.) забезпечити оприлюднення цього наказу в засобах масової інформації.

6. Установити, що цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

7. Скасувати наказ Державної митної служби України, Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства аграрної політики України, Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 08.10.2007 N 832/625/720/516 "Про встановлення єдиної форми обліку укомплектованості місць розташування підрозділів митних органів спеціалістами, які здійснюють контроль за принципом "єдиного офісу" інших контролюючих органів".

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державної митної служби України Федорова О. О., першого заступника Міністра охорони здоров'я - головного державного санітарного лікаря України Біловола О. М., заступника Міністра аграрної політики України Мирошнікова А. М., заступника Міністра охорони навколишнього природного середовища України Тригубенка С. М.

 

Голова Державної митної служби
України 

 
А. В. Макаренко 

Міністр охорони здоров'я України 

В. М. Князевич 

Міністр аграрної політики України 

Ю. Ф. Мельник 

Міністр охорони навколишнього
природного середовища України 

 
Г. Г. Філіпчук 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Перший заступник
Міністра фінансів України 

 
І. І. Уманський 

В. о. Голови Державного комітету
ветеринарної медицини України 

 
В. М. Горжеєв 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державної митної служби України, Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства аграрної політики України, Міністерства охорони навколишнього природного середовища України
24.02.2010 N 149/162/82/97

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
28 квітня 2010 р. за N 308/17603 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПОРЯДОК
збору, оновлення та подання до Міністерства фінансів України інформації про укомплектованість місць розташування підрозділів митних органів спеціалістами, які здійснюють санітарно-епідеміологічний, ветеринарний, фітосанітарний, радіологічний та екологічний контроль

1. Єдина форма обліку укомплектованості місць розташування підрозділів митних органів спеціалістами, які здійснюють санітарно-епідеміологічний, ветеринарний, фітосанітарний, радіологічний та екологічний контроль за принципом "єдиного офісу" (далі - єдина форма обліку), заповнюється Державною митною службою України на підставі інформації, надісланої митними органами України, і розміщується на веб-сайті Державної митної служби України в мережі Інтернет за адресою: www.customs.gov.ua. Про розміщення цієї інформації в мережі Інтернет Державна митна служба України інформує Міністерство охорони здоров'я України, Міністерство аграрної політики України та Міністерство охорони навколишнього природного середовища України.

2. Державна митна служба України, Міністерство охорони здоров'я України, Міністерство аграрної політики України та Міністерство охорони навколишнього природного середовища України, прагнучи забезпечити роботу органів державної влади, що здійснюють контроль під час переміщення товарів і транспортних засобів через митний кордон України за принципом "єдиного офісу", здійснюють збір і узагальнення інформації про укомплектованість місць розташування підрозділів митних органів спеціалістами, які здійснюють санітарно-епідеміологічний, ветеринарний, фітосанітарний, радіологічний та екологічний контроль.

3. З метою уникнення зайвого витрачання бюджетних коштів Державна митна служба України здійснює аналіз обсягів і категорій (номенклатури) товарів, митне оформлення яких здійснюється в місцях розташування підрозділів митних органів, для визначення доцільності/недоцільності забезпечення цих місць розташування підрозділів митних органів спеціалістами, які здійснюють санітарно-епідеміологічний, ветеринарний, фітосанітарний, радіологічний та екологічний контроль. Інформація про доцільність/недоцільність забезпечення місць розташування підрозділів митних органів спеціалістами інших контрольних органів заноситься до єдиної форми обліку разом з інформацією про укомплектованість місць розташування підрозділів митних органів спеціалістами інших контрольних органів.

4. Проаналізована й узагальнена Міністерством охорони здоров'я України, Міністерством аграрної політики України та Міністерством охорони навколишнього природного середовища України інформація про зміни в єдиній формі обліку, що сталися внаслідок ужиття цими міністерствами заходів із забезпечення місць розташування підрозділів митних органів спеціалістами, які здійснюють санітарно-епідеміологічний, ветеринарний, фітосанітарний, радіологічний та екологічний контроль, у строк не пізніше 10-го числа місяця, наступного за звітним кварталом, надсилається до Державної митної служби України засобами електронного зв'язку на поштову скриньку: dmsu@customs.gov.ua.

5. Державна митна служба України до 20-го числа місяця, наступного за звітним кварталом, забезпечує узагальнення та оновлення інформації, що міститься в єдиній формі обліку, розміщеній на веб-сайті Державної митної служби України в мережі Інтернет, а також надіслання цієї інформації до Міністерства фінансів України в паперовому вигляді.

6. У разі проведення реорганізації митних органів України чи внаслідок вжиття митними органами заходів з оптимізації місць розташування підрозділів митних органів єдина форма обліку, розміщена в мережі Інтернет, може бути оновлена Державною митною службою України з обов'язковим інформуванням про це Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства аграрної політики України та Міністерства охорони навколишнього природного середовища України.

7. З метою вирішення проблемних питань, пов'язаних із забезпеченням місць розташування підрозділів митних органів спеціалістами, які здійснюють санітарно-епідеміологічний, ветеринарний, фітосанітарний, радіологічний та екологічний контроль, з ініціативи будь-якого з органів державної влади, що здійснюють контроль під час переміщення товарів і транспортних засобів через митний кордон України, Державна митна служба України, Міністерство охорони здоров'я України, Міністерство аграрної політики України та Міністерство охорони навколишнього природного середовища України в строки, визначені за домовленістю сторін, забезпечують проведення узгоджувальної наради за участю відповідальних представників цих органів державної влади.

 

Директор Департаменту
організації митного контролю
Держмитслужби України 

 
 
А. І. Сербайло 

В. о. директора Департаменту
організації санітарно-епідеміологічного
нагляду МОЗ України 

 
 
Л. М. Мухарська 

Голова Державного комітету
ветеринарної медицини України 

 
П. І. Вербицький 

Начальник Головної державної
інспекції з карантину рослин України 

 
А. Г. Білик 

Начальник Державної екологічної
інспекції 

 
М. М. Костров