Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Наказ Міністерства фінансів України від 15.06.2015 № 552 "Про затвердження Порядку обліку осіб, які здійснюють операції з товарами"

15.07.2016

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

15.06.2015

м. Київ

N 552

 

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
08 липня 2015 р. за N 807/27252

Про затвердження Порядку обліку осіб, які здійснюють операції з товарами

Відповідно до статті 455 Митного кодексу України та Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року N 375,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок обліку осіб, які здійснюють операції з товарами, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства фінансів України від 30 травня 2012 року N 634 "Про встановлення порядку обліку осіб, які здійснюють операції з товарами", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 16 серпня 2012 року за N 1381/21693.

3. Установити, що:

особи, які до набрання чинності цим наказом були взяті на облік як особи, які здійснюють операції з товарами, продовжують обліковуватись як особи, які здійснюють операції з товарами, і не підлягають повторній постановці на такий облік;

дійсні на дату набрання чинності цим наказом картки обліку осіб, які здійснюють операції з товарами, застосовуються як витяги із реєстру осіб, які здійснюють операції з товарами, до внесення змін до такого реєстру щодо відомостей, які зазначені у картці обліку осіб чи отримання витягу із реєстру.

4. Департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України (Чмерук М. О.) у встановленому порядку забезпечити:

подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України;

оприлюднення цього наказу.

5. Цей наказ набирає чинності через 30 днів з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра фінансів України Макеєву О. Л. та заступника Голови Державної фіскальної служби України, що забезпечує виконання завдань Державної фіскальної служби України з реалізації державної політики у сфері державної митної справи.

 

Міністр

Н. Яресько

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Державної
регуляторної служби України

К. М. Ляпіна

Голова Державної
фіскальної служби України

Р. М. Насіров

Додаткові матеріали

До списку