Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Заборони та обмеження

1. Не допускається вивезення (пересилання) громадянами за межі митної території України товарів, незалежно від їх загальної фактурної вартості, згідно з переліком, визначеним Кабінетом Міністрів України.

2. Порядок вивезення (пересилання) громадянами за межі митної території України дорогоцінних металів (за винятком банківських металів, пам'ятних та ювілейних монет України із дорогоцінних металів), дорогоцінного каміння та виробів із них, а також культурних цінностей з метою їх відчуження визначається Кабінетом Міністрів України.

3. Порядок вивезення (пересилання) за межі митної території України банківських металів, пам'ятних та ювілейних монет України із дорогоцінних металів визначається Національним банком України.

4. Не допускається вивезення за межі митної території України алкогольних напоїв та тютюнових виробів громадянами, які не досягли 18-річного віку.

(ст. 373 МКУ)

Документи:

1. Постанова КМУ від 28.05.2012 N 468 "Про затвердження перелiку товарiв, вивезення (пересилання) яких громадянами за межi митної територiї України не допускається"

2. Постанова КМУ від 21.05.2012 N 448 "Про порядок вивезення (пересилання) за межi митної територiї України громадянами дорогоцiнних металiв, дорогоцiнного камiння та виробiв iз них, а також культурних цiнностей з метою їх вiдчуження"

 

Новою редакцією Митного кодексу України (далі – Кодекс) запроваджено нові норми щодо застосування заходів нетарифного регулювання при переміщенні товарів через митний кордон України.

Застосування заходів нетарифного регулювання при переміщенні товарів через митний кордон України – це контроль з боку митних органів за додержанням заборон та обмежень, встановлених лише законами, у відношенні окремих видів товарів.

Так, статтею 196 Кодексу визначено, що не можуть бути пропущені через митний кордон України, зокрема,  товари, переміщення яких через митний кордон України заборонено законом.