Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Постанова Кабінету Міністрів України від 21.06.2001 № 677 «Про затвердження Порядку вивезення за межі України державних нагород з дорогоцінних металів та/або дорогоцінного каміння»;

23.04.2013

КАБIНЕТ МIНIСТРIВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А
Київ

вiд 21 червня 2001 р.

N 677


Про затвердження Порядку вивезення за межi України державних нагород з дорогоцiнних металiв та/або дорогоцiнного камiння

     Кабiнет Мiнiстрiв України постановляє:

     Затвердити Порядок вивезення за межi України державних нагород з дорогоцiнних металiв та/або дорогоцiнного камiння (додається).

Прем'єр-мiнiстр України

А.КIНАХ

Iнд. 28

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабiнету Мiнiстрiв України
вiд 21 червня 2001 р. N 677

ПОРЯДОК
вивезення за межi України державних нагород з дорогоцiнних металiв та/або дорогоцiнного камiння

     1. Громадяни України, iноземцi та особи без громадянства (далi - громадяни), нагородженi державними нагородами з дорогоцiнних металiв та/або дорогоцiнного камiння, мають право вивозити цi нагороди за наявностi документiв про нагородження ними у разi:

     переїзду на постiйне мiсце проживання до iнших країн за наявностi документiв, що пiдтверджують переїзд громадянина на постiйне мiсце проживання до iншої країни;

     виїзду за межi України для тимчасового перебування за умови надання митницi на кордонi зобов'язання про зворотне ввезення державних нагород в Україну.

     2. Якщо громадяни, якi вiдбувають на постiйне мiсце проживання до iншої країни, вивозять успадкованi ними державнi нагороди з дорогоцiнних металiв та/або дорогоцiнного камiння, вони повиннi подати до митницi для митного оформлення:

     документи, що пiдтверджують переїзд громадянина на постiйне мiсце проживання до iншої країни;

     копiю свiдоцтва про смерть власника нагороди, засвiдчену в установленому порядку;

     документи про нагородження;

     свiдоцтво про право на спадщину.

     3. У разi незаконного вивезення за межi України державних нагород з дорогоцiнних металiв та/або дорогоцiнного камiння, вони пiдлягають вилученню у порядку, передбаченому законодавством.

     4. Державнi нагороди з дорогоцiнних металiв та/або дорогоцiнного камiння, вилученi правоохоронними та митними органами, конфiскуються згiдно iз законодавством, зараховуються в установленому порядку до Державного фонду дорогоцiнних металiв i дорогоцiнного камiння та передаються до Державного сховища дорогоцiнних металiв i дорогоцiнного камiння Мiнфiну.

До списку