Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Консультації для фізичних осіб

  • Лист ДФС від 19.04.2017 № 5458/К/99-99-13-02-03-14

    Державна фіскальна служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (у редакції, яка діяла до 01.04.2017, далі – Кодекс), розглянула звернення щодо практичного застосування норм податкового законодавства і в межах компетенції повідомляє.

  • Лист ДФС від 19.04.2017 № 5451/Т/99-99-13-02-03-14

    Державна фіскальна служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (у редакції яка діяла до 01.04.2017, далі – Кодекс), розглянула звернення … щодо практичного застосування норм податкового законодавства та в межах компетенції повідомляє, що відповідь надається згідно з нормами, які діяли у 2016 році.

  • Лист ДФС від 14.04.2017 № 5313/С/99-99-13-02-03-14

    Державна фіскальна служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (у редакції, яка діяла до 01.04.2017, далі – Кодекс), розглянула звернення і в межах компетенції повідомляє таке.

  • Лист ДФС від 13.04.2017 № 5161/Б/99-99-13-02-03-14

    Державна фіскальна служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (в редакції, що діяла до 01 квітня 2017 року, далі – ПКУ), розглянула Ваше звернення …….щодо оподаткування доходу отриманого фізичною особою від продажу протягом року більше як однієї земельної ділянки, та в межах компетенції повідомляє.

  • Лист ДФС від 13.04.2017 №5160/Н/99-99-13-02-03-14

    Державна фіскальна служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (в редакції, що діяла до 01 квітня 2017 року, далі – ПКУ), розглянула Ваше звернення ……. щодо надання роз’яснень стосовно законодавства про працю в частині повідомлення про прийняття працівників на роботу та порядку виплати заробітної плати працівнику у разі відсутності на рахунках підприємства грошових коштів, отриманих від господарської діяльності та повідомляє.

  • Лист ДФС від 03.04.2017 № 4596/К/99-99-15-02-02-14

    Державна фіскальна служба України розглянула лист щодо застосування ставки податку на прибуток нуль відсотків за операціями з виробництва та продажу біопалива та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), повідомляє.

  • Лист ДФС від 10.04.2017 № 4986/С/99-99-13-02-03-14

    Державна фіскальна служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (у редакції яка діяла до 01.04.2017, далі – Кодекс), розглянула звернення … щодо практичного застосування норм податкового законодавства та в межах компетенції повідомляє, що відповідь надається згідно з нормами, які діяли у 2016 році.

  • Лист ДФС від 07.04.2017 № 4945/Д/99-99-13-02-03-14

    Державна фіскальна служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (в редакції яка діяла до 01.04.2017, далі – Кодекс), розглянула щодо практичного застосування норм податкового законодавства і в межах компетенції повідомляє.

  • Лист ДФС від 07.04.2017 № 4944/К/99-99-13-02-03-14

    Державна фіскальна служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (у редакції, яка діяла до 01.04.2017, далі – Кодекс), розглянула звернення щодо практичного застосування норм чинного законодавства та в межах компетенції повідомляє.

  • Лист ДФС від 31.03.2017 № 4488/Ч/99-99-15-02-02-14

    Державна фіскальна служба України розглянула лист щодо оприбуткування товару, що є власністю іншого підприємства, та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), повідомляє.