Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Лист ДФС від 16.09.2016 №9840/М/99-99-13-04-02-14

21.09.2016

Про надання податкової консультації

          Державна фіскальна служба України розглянула запит ………про надання податкової консультації відповідно до пункту 52.4 статті 52 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) щодо обмежень, пов’язаних із  проведенням документальної позапланової перевірки за зверненням платника податків, та повідомляє таке.

         Відповідно до пункту 75.1 статті 75 Кодексу документальні перевірки проводяться контролюючими органами в межах їх повноважень виключно у випадках та у порядку, встановлених Кодексом.

         Згідно із абзацом четвертим підпункту 75.1.2 пункту  75.1 статті 75 Кодексу документальна позапланова перевірка не передбачається у плані роботи контролюючого органу і проводиться за наявності хоча б однієї з обставин, визначених Кодексом.

Перелік обставин, за наявності яких контролюючий орган може призначити документальну позапланову перевірку, передбачено пунктом 78.1 статті 78 Кодексу.

         При цьому, рішення про проведення документальної позапланової перевірки, у т.ч. за зверненням платника податків, приймається у порядку, встановленому пунктом 78.4 статті 78 Кодексу, з урахуванням положень пункту 78.2 статті 78 Кодексу та пункту 3 розділу ІІ Закону України від 28 грудня 2014 року № 71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи».

В інших випадках ініціювання контролюючим органом позапланової перевірки не допускається.

 

Перший заступник Голови                                                                      С.В. Білан

До списку