Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Консультації для юридичних осіб

  • Лист ДФС від 08.11.2017 № 2552/6/99-99-15-02-02-15/ІПК

    Державна фіскальна служба України розглянула звернення щодо відображення у податковій декларації з податку на прибуток підприємств суми коштів або вартості товарів, виконаних робіт, наданих послуг, безоплатно перерахованих (переданих) протягом звітного (податкового) року неприбутковим організаціям, та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), у межах компетенції повідомляє таке.

  • Лист ДФС від 06.11.2017 № 2528/6/99-99-15-02-02-15/ІПК

    Державна фіскальна служба України розглянула звернення щодо оподаткування доходів, які отримані нерезидентом за надання інформаційно-консультаційних послуг резидентам України (супровід, настроювання, навчання користуванню встановленого програмного забезпечення, що є об’єктом права інтелектуальної власності, яке дозволяє здійснювати облік замовлень в сфері ресторанного бізнесу),та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), у межах компетенції повідомляє таке.

  • Лист ДФС від 02.11.2017 № 2487/6/99-99-15-02-02-15/ІПК

    Державна фіскальна служба України розглянула звернення щодо оподаткування страхових виплат, здійснених користь фізичних осіб – нерезидентів та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), у межах компетенції повідомляє таке.

  • Лист ДФС від 31.10.2017 № 2455/6/99-99-15-02-02-15/ІПК

    Державна фіскальна служба України розглянула звернення щодо надання податкової звітності з податку на прибуток підприємств представництвом, яке не здійснює господарську діяльність на території України, та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), у межах компетенції повідомляє таке.

  • Лист ДФС від 30.10.2017 № 2428/6/99-99-15-02-02-15/ІПК

    Державна фіскальна служба України розглянула звернення щодо порядку оподаткування дивідендів, сплачених на користь резидента США, та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), у межах компетенції повідомляє таке.

  • Лист ДФС від 26.10.2017 № 2401/6/99-99-15-02-02-15/ІПК

    Державна фіскальна служба України розглянула звернення щодо визнання операції з відступлення права вимоги кредиторської заборгованості контрольованою та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), у межах компетенції повідомляє таке.

  • Лист ДФС від 24.10.2017 № 2358/6/99-99-15-02-02-15/ІПК

    Державна фіскальна служба України розглянула звернення щодо застосування норм Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Австрія про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і на майно (далі - Конвенція) до процентів за визначеними видами операцій, які сплачуються резидентам Республіки Австрія, та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), у межах компетенції повідомляє таке.

  • Лист ДФС від 24.10.2017 № 2351/6/99-99-15-02-02-15/ІПК

    Державна фіскальна служба України розглянула звернення щодо оподаткування платежів за надання права на використання сайту та торговельної марки та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), у межах компетенції повідомляє таке.

  • Лист ДФС від 24.10.2017 № 2350/6/99-99-15-02-02-15/ІПК

    Державна фіскальна служба України розглянула звернення щодо визнання операцій з придбання паливно-мастильних матеріалів у постачальників-нерезидентів у 2016 році контрольованими та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), у межах компетенції повідомляє таке.

  • Лист ДФС від 23.10.2017 № 2340/6/99-99-15-02-02-15/ІПК

    Державна фіскальна служба України розглянула звернення щодо застосування міжнародного договору про уникнення подвійного оподаткування при виплаті орендодавцю-резиденту Республіки Білорусь доходу у вигляді плати за оренду залізничної платформи та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), у межах компетенції повідомляє таке.