Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Лист ДФС від 16.11.2015 № 24364/6/99-99-15-03-02-15

25.11.2015

Державна фіскальна служба України розглянула лист щодо заповнення декларації платника єдиного податку четвертої групи та в межах компетенції повідомляє.

         Згідно із  п. 295.9 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ зі змінами та доповненнями (далі – Кодекс) платники єдиного податку четвертої групи самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцем розташування земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік. Разом з податковою декларацією для переходу на спрощену систему оподаткування або щорічного підтвердження статусу платника єдиного податку подається розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва та відомості (довідка) про наявність земельних ділянок, у яких зазначаються дані про кожний документ, що встановлює право власності та/або користування земельними ділянками, у тому числі про кожний договір оренди земельної ділянки.

         Форму податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи затверджено наказом  Міністерства фінансів України від 19.06.2015 № 578 (далі – податкова декларація).

         До податкової декларації (загальної, нової загальної, уточнюючої загальної та/або звітної, нової звітної, уточнюючої звітної) надається додаток, який є невід’ємною частиною і передбачає заповнення колонки 9 „код регіону”, в якій платники самостійно зазначають цифровий код регіону місця розташування відповідної земельної(их) ділянки(ок) – 2 знаки відповідно до загальноприйнятої в Україні кодифікації. Зокрема, код Сумської області – 18.

         Водночас повідомляємо, що інформацію про коди регіонів України розміщено на офіційному веб - порталі Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово – комунального господарства України в рубриці „Регіональний розвиток” (категорія „Адміністративно-територіальний устрій України” підкатегорія „Адміністративно - територіальний устрій України  станом 01.01.2015 року”).

До списку