Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Лист ДФС від 17.02.2016 № 3445/6/99-99-19-02-01-15

24.02.2016

Державна фіскальна служба України, керуючись статтею 52 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), розглянула лист  щодо подання разом з податковою декларацією з податку на прибутку фінансової звітності та у межах компетенції повідомляє таке.

Відповідно до п.46.2 ст.46 Кодексу платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність (крім малих підприємств) у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.

Такий обов’язок закріплено також у Порядку подання фінансової звітності, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2000 року №419 (далі – Порядок). Платники податку на прибуток у визначених законом випадках подають контролюючому органові у порядку, передбаченому Кодексом для подання податкової декларації:

квартальну фінансову звітність (крім підприємств, що відповідно до Господарського кодексу України належать до суб’єктів малого підприємництва, у тому числі до суб’єктів мікропідприємництва);

річну фінансову звітність (п.2 Порядку).

Враховуючи зазначене, а також визначений ст.4 Кодексу принцип рівності усіх платників перед законом, платник разом із податковою декларацією з податку на прибуток підприємств за звітний (податковий) період 2015 рік подає річну фінансову звітність.

Якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених ст. 102 Кодексу) платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації, то виправлення помилки здійснюється з урахуванням вимог п.50.1 ст.50 Кодексу.

До списку