Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Лист ДФС від 19.02.2016 №3723/6/99-99-15-04-01-15

26.02.2016

Державна фіскальна служба України на …… про надання податкової консультації з питання сплати екологічного податку за скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об’єкти, керуючись нормами статті 52 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), повідомляє.

Податкові зобов’язання з екологічного податку виникають у визначених пунктом 240.1 статті 240 Кодексу суб’єктів, які під час провадження діяльності на території України і в межах її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони здійснюють, зокрема, скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об’єкти (підпункт 240.1.2 пункту 240.1 статті 240 Кодексу).  

Об’єктом та базою оподаткування екологічним податком є, зокрема, обсяги та види забруднюючих речовин, які скидаються безпосередньо у водні об’єкти (підпункт 242.1.2 пункту 242.1 статті 242 Кодексу).

Суб’єкт, у господарській діяльності якого виникають обсяги води, що вміщують забруднюючі речовини, але, який не має безпосереднього доступу до водного об’єкту, користується послугою з водовідведення, що надається платником екологічного податку, який має можливість із безпосереднього скиду забруднюючих речовин до водного об’єкту.

При цьому, в розрахунок вартості послуги з водовідведення включаються, у тому числі й сплачені податки і збори, зокрема й екологічний податок, що підлягає сплаті в частині наданої послуги за обсяги та види забруднюючих речовин, які споживачем послуги передані до системи водовідведення з метою скиду у водний об’єкт.

 

 

Голова                                                                      Р.М. Насіров

 

До списку