Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Лист ДФС від 01.04.2016 №7123/6/99-99-15-04-02-15

08.04.2016

Про розгляд листа

 Державна фіскальна служба України на запит Дочірнього підприємства …………….. від … № … щодо екологічного податку за джерела іонізуючого випромінювання повідомляє.

Згідно з пунктом 240.1 статті 240 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платниками екологічного податку вважаються суб’єкти господарювання, що здійснюють, зокрема, утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені), тимчасове зберігання радіоактивних відходів їх виробниками понад установлений особливими умовами ліцензії строк (далі – Податок).

Податкові зобов’язання з Податку виникають з дати придбання (купівлі-продажу) джерела іонізуючого випромінювання, після використання якого утворюються радіоактивні відходи. Податкові зобов’язання з Податку не виникають у випадку укладення договору щодо повернення відпрацьованого закритого джерела іонізуючого випромінювання за межі України (п.п. 240.3.1 п. 240.3 ст. 240 Кодексу), а також, коли відсутність утворення радіоактивних відходів після виведення з експлуатації такого джерела підтверджено органами виконавчої влади з формування та реалізації державної політики у сфері безпеки використання ядерної енергії.

З огляду на викладене, Дочірнє підприємство ……… не є платником Податку в частині пристрою, щодо якого надано висновок Північної державної інспекції з ядерної та радіаційної безпеки Державної інспекції ядерного регулювання України від … № … .

 

Голова                                                                                                     Р.М. Насіров

До списку