Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Лист ДФС України від 06.05.2016 №10231/6/99-99-12-02-03-15

13.05.2016

Державна фіскальна служба України на запит Банку щодо виникнення підстав обчислення податкових зобов’язань з плати за землю повідомляє.

Банк повідомив, що у 2015 році набув право власності на об’єкти нерухомого майна (нежитлові приміщення). Разом з тим, процедура оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки під придбаним Банком майном (далі – земельні ділянки) станом на дату запиту не завершено.

Водночас, Банк не поінформував щодо наявності або збереження державної або комунальної власності на земельні ділянки, в частині яких можуть виникати зобов’язання сплачувати орендну плату за землю на підставі укладених відповідно до чинного законодавства договорів оренди земельних ділянок (п. 288.1 ст. 288 Податкового кодексу України, ст. 125 Земельного кодексу України).

Використання земельних ділянок без належного оформлення прав, включаючи право оренди, є порушенням норм земельного законодавства (ст. 211 Земельного кодексу України). Повноваження із здійснення контролю
за дотриманням земельного законодавства делеговано виконавчим органам сільських, селищних, міських рад (п. 1 п. «б» част. першої ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»).

До списку