Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Лист ДФС України від 17.05.2016 №10735/6/99-99-12-02-03-15

24.05.2016

Державна фіскальна служба України на запит Товариства щодо застосування ставок земельного податку, визначених рішеннями сільської ради (далі – рада), повідомляє.

Товариство поінформувало, що на виконання вимог п.п. 12.4.1 п. 12.4 ст. 12 Податкового кодексу України рішенням ради «Про місцеві податки та акцизний податок в частині реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів» встановлено лише граничні межі ставок (мінімальні та максимальні) та запроваджено порядок обчислення земельного податку. Водночас, рішенням ради «Про затвердження ставок місцевих податків і зборів» для земельних ділянок, що перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності), в тому числі ділянки, на яких розташовані будівлі, затверджено ставку податку у розмірі 1,5 відс. нормативної грошової оцінки, та визначено, що це рішення вступає в дію з 01 січня 2016 року.

Оскільки рішення органу місцевого самоврядування щодо встановлення сплати земельного податку є обов’язковим для виконання всіма розташованими на відповідній території підприємствами, установами та організаціями з урахуванням строків, визначених таким рішенням (п. 1 ст. 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»), то вказана ставка застосовується Товариством для цілей оподаткування з 01 січня 2016 року.

До списку