Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Лист ДФС від 06.05.2016 № 10276/6/99-99-12-02-03-15

13.05.2016

Державна фіскальна служба України на запит Товариства щодо звільнення від сплати земельного податку платника єдиного податку третьої групи повідомляє.

Товариство повідомило, що як платник єдиного податку 3 групи володіє на праві власності капітальною будівлею. Водночас, без зазначення власника Товариство повідомило, що отримало в користування земельну ділянку, на якій розташована вказана капітальна будівля.

Звільнення платників єдиного податку від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності в частині земельного податку, крім земельного податку за земельні ділянки, що не використовуються такими платниками для провадження господарської діяльності, передбачено п.п. 4 п. 297.1 ст. 297 Податкового кодексу України (далі – Кодекс).

Земельний податок визначено, як обов’язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), а також постійних землекористувачів (п. п. 14.1.72 п. 14.1 ст. 14 Кодексу).

З огляду на викладене, Товариство не може звільнятися від сплати земельного податку на підставі норм п. п. 4 п. 297.1 ст. 297 Кодексу, у випадку виникнення у Товариства права користування земельною ділянкою згідно з договором оренди земельної ділянки державної та (або) комунальної власності. Звільнення від сплати орендної плати, в тому числі платників єдиного податку, Кодексом не передбачено.

До списку