Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Лист ДФС від 08.06.2016 № 12649/6/99-99-12-02-03-15

15.06.2016

Державна фіскальна служба України на запит Товариства щодо здійснення зовнішньоекономічної  діяльності платником єдиного податку – юридичної особи у разі надання в оренду нежитлового приміщення або його частини повідомляє.

Товариство поінформувало, що є платником єдиного податку третьої групи та запитує про право здійснення одноразової операції з зовнішньоекономічної діяльності (надання інформаційних послуг нерезиденту України щодо  супроводу у ЗМІ художньої виставки картин на території України).

Податковим кодексом України (далі – Кодекс) не передбачено обмежень перебування на спрощеній системі оподаткування платників єдиного податку третьої групи, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю.

Разом з цим зазначаємо, що діяльність з продажу предметів мистецтва та антикваріату, діяльність з організації торгів (аукціонів) виробами мистецтва, предметами колекціонування або антикваріату не дозволяє суб’єктам господарювання перебувати на спрощеній системі оподаткування (частина дев’ята п.п. 291.5.1 п.291.5 ст.291 Кодексу).

До списку