Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Лист ДФС від 15.06.2016 № 13374/6/99-99-15-02-02-15

22.06.2016

Державна фіскальна служба України розглянула лист щодо зарахування у складі процентного доходу банку суми утриманого банком-нерезидентом податку з цього доходу та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), повідомляє таке.

Відповідно до п.п. 134.1.1 п. 134.1 ст. 134 Кодексу об’єктом оподаткування є прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом коригування (збільшення або зменшення) фінансового результату до оподаткування (прибутку або збитку), визначеного у фінансовій звітності підприємства відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності, на різниці, які виникають відповідно до положень розділу III Кодексу.

Розділом III «Податок на прибуток підприємств» Кодексу не передбачено коригування банком фінансового результату до оподаткування на суми податків, сплачених за межами України. Такі операції відображаються при формуванні фінансового результату до оподаткування згідно з правилами бухгалтерського обліку.

Враховуючи те, що встановлення для банків правил проведення банківських операцій, бухгалтерського обліку і звітності згідно з п. 4 та п. 8 ст. 7 Закону України від 20 травня 1999 року № 679-XIV «Про Національний банк України» належить до функцій Національного банку України, то з метою визначення фінансового результату до оподаткування у бухгалтерському обліку пропонуємо звернутись до Національного банку України.

До списку