Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Лист ДФС від 01.07.2016 № 11189/5/99-99-12-02-03-16

08.07.2016

Державна фіскальна служба України розглянула лист Банку щодо уточнення податкових зобов’язань з плати за землю за 2015-2016 роки повідомляє.

Банк повідомив, що набув право власності на об’єкти нерухомого майна (будівлі та споруди). Разом з тим, право власності/користування земельними ділянками під придбаним Банком майном (далі – земельні ділянки) станом на дату запиту не оформлено.

Водночас, Банк не поінформував щодо наявності або збереження державної або комунальної власності на земельні ділянки, в частині яких можуть виникати зобов’язання сплачувати орендну плату за землю на підставі укладених відповідно до чинного законодавства договорів оренди земельних ділянок (п. 288.1 ст. 288 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), ст. 125 Земельного кодексу України).

Використання земельних ділянок без належного оформлення прав, включаючи право оренди, є порушенням норм земельного законодавства (ст. 211 Земельного кодексу України). Повноваження із здійснення контролю за дотриманням земельного законодавства делеговано виконавчим органам сільських, селищних, міських рад (п. 1 п. «б» част. першої ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Порядок повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань визначено ст. 43 Кодексу.

Разом з цим повідомляємо, що правильність обчислення податкових зобов’язань щодо будь-яких яких податків визначається під час проведення документальних перевірок.

До списку