Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Лист ДФС від 30.08.2016 № 14970/5/99-99-15-03-02-16

06.09.2016

Про розгляд звернення

 

Державна фіскальна служба України розглянула звернення платника податку щодо особливостей складання, реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) в рамках виконання договору підряду про приєднання до електричних мереж і формування податкового кредиту з ПДВ за такими податковими накладними та, керуючись статтею 52 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), у межах своєї компетенції повідомляє.

Незалежно від того, що згідно з умовами договору виконання обов’язку щодо оплати за товари/послуги покладено на іншу особу, податкова накладна складається та реєструється в ЄРПН продавцем товарів/послуг на покупця (отримувача) таких товарів/послуг.

Зважаючи на те, що, згідно з умовами договорів підряду платник не є отримувачем результатів виконаних робіт, законодавчі підстави для складання підрядником-виконавцем податкової накладної та реєстрації її в ЄРПН на платника відсутні. У цьому випадку підрядник-виконавець зобов’язаний скласти податкову накладну та зареєструвати її в ЄРПН на замовника, який є отримувачем виконаних робіт (покупцем).

При цьому, оскільки замовником не здійснюється оплата підряднику-виконавцю за виконані роботи, законодавчі підстави для віднесення сум ПДВ до складу податкового кредиту за такою податковою накладною у замовника відсутні.

 

В.о. заступника Голови

М.В. Продан

До списку