Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Лист ДФС від 28.10.2016 № 23415/6/99-99-15-03-02-15

11.11.2016

Про розгляд листів

 

Державна фіскальна служба України розглянула лист платника щодо порядку оподаткування ПДВ операцій з технічного забезпечення телевізійних зйомок художнього фільму за межами митної території України та, керуючись статтею 52 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), повідомляє.

Як зазначено у листі, підприємство надає нерезиденту послуги з технічного забезпечення телевізійних зйомок на території нерезидента.

Підпунктом «б» пункту 185.1 статті 185 Кодексу визначено, що об'єктом оподаткування податком на додану вартість є операції платників податку з постачання послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до статті 186 Кодексу.

Відповідно до підпункту 186.2.3 пункту 186.2 статті 186 Кодексу місцем постачання послуг у сфері культури, мистецтва, освіти, науки, спорту, розваг або інших подібних послуг є місце фактичного надання цих послуг, включаючи послуги організаторів діяльності в зазначених сферах та послуги, що надаються для влаштування платних виставок, конференцій, навчальних семінарів та інших подібних заходів.

Таким чином, у разі якщо постачання послуг з технічного забезпечення телевізійних зйомок здійснюється за межами митної території України, такі послуги не є об'єктом оподаткування  ПДВ, та в особи, що їх отримує, не виникає обов'язку щодо нарахування та сплати податку на додану вартість за такими операціями.

 

В.о. заступника Голови

М.В. Продан

 

До списку