Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Лист ДФС від 27.12.2016 № 28230/6/99-99-13-02-03-15

30.12.2016

Державна фіскальна служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), розглянула лист ... щодо застосування окремих норм податкового законодавства і в межах компетенції повідомляє.

Пунктом 52.4 ст. 52 Кодексу передбачено надання контролюючими органами платнику податків податкової консультації.

         Податкова консультація – це допомога контролюючого органу конкретному платнику податків стосовно практичного використання конкретної норми закону або нормативно-правового акта з питань адміністрування нарахування та сплати податків чи зборів, контроль за справлянням яких покладено на такий контролюючий орган (п.п. 14.1.172
п. 14.1 ст. 14 Кодексу).

         Згідно з п. 52.1 ст. 52 Кодексу за зверненням платників податків контролюючі органи надають безоплатно консультації з питань практичного використання окремих норм податкового законодавства протягом
30 календарних днів, що настають за днем отримання такого звернення цим контролюючим органом.

Відповідно до п. 52.2 ст. 52 Кодексу податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію.

         Враховуючи викладене, а також те, що контролюючий орган надає конкретному платнику податків податкову консультацію, яка має індивідуальний характер і може використовуватися виключно таким платником, саме цей платник повинен звернутися до контролюючих органів з відповідним запитом.

 

Перший заступник Голови                                                                  С.В. Білан

До списку