Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Лист ДФС від 21.04.2017 № 8491/6/99-99-15-02-02-15

16.05.2017

Державна фіскальна служба України розглянула лист щодо відображення у бухгалтерському обліку витрат на оплату послуг за нестандартне приєднання електроустановок до електричних мереж та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), повідомляє таке.

         Правові засади регулювання, організації, ведення бухгалтерського обліку визначені Законом України від 16 липня 1999 року № 996-XIV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» (далі – Закон № 996).

         Регулювання питань методології бухгалтерського обліку та фінансової звітності здійснюється Міністерством фінансів України, яке затверджує національні положення (стандарти) бухгалтерського обліку, інші нормативно-правові акти щодо ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності (п. 2 ст. 6 Закону № 996).

         Отже, за роз’ясненнями з питань відображення у бухгалтерському обліку витрат підприємства на оплату послуг за нестандартне приєднання електроустановок до електричних мереж доцільно звернутись до Міністерства фінансів України.

До списку