Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Лист ДФС від 13.09.2017 № 1945/6/99-99-15-02-02-15/ІПК

04.10.2017

Державна фіскальна служба України розглянула лист щодо визнання операцій контрольованими з резидентами ОАЕ та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), повідомляє.

Відповідно до абзацу «г» п.п. 39.2.1.1 п.п. 39.2.1 п. 39.2 ст. 39 Кодексу контрольованими операціями є господарські операції платника податків, що можуть впливати на об’єкт оподаткування податком на прибуток підприємств платника податків, а саме господарські операції, що здійснюються з нерезидентами, які не сплачують податок на прибуток (корпоративний податок), у тому числі з доходів, отриманих за межами держави реєстрації таких нерезидентів, та/або не є податковими резидентами держави, в якій вони зареєстровані як юридичні особи. Перелік організаційно-правових форм таких нерезидентів в розрізі держав (територій) затверджується Кабінетом Міністрів України.

Постановою Кабінету Міністрів України від 4 липня 2017 року № 480 затверджено Перелік організаційно-правових форм нерезидентів, які не сплачують податок на прибуток (корпоративний податок), у тому числі податок з доходів, отриманих за межами держави реєстрації таких нерезидентів, та/або не є податковими резидентами держави, в якій вони зареєстровані як юридичні особи (далі – Перелік).

До Переліку включено резидентів Обєднаних Арабських Еміратів з такими організаційно-правовими формами (назва англійською мовою): Free Zone Company, Free Zone Establishment, Free Zone Limited Liability Company, Limited Liability Company, Sole Proprietorship, International Business Company.

Таким чином, операції з резидентами Обєднаних Арабських Еміратів організаційно-правова форма яких не визначена в Переліку не підпадають під визначення контрольованих відповідно до абзацу «г» п.п. 39.2.1.1 п.п. 39.2.1 п. 39.2 ст. 39 Кодексу.

Відповідно до п. 52.2 ст. 52 Кодексу індивідуальна податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію.

До списку