Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Лист ДФС від 24.10.2017 № 2350/6/99-99-15-02-02-15/ІПК

13.12.2017

Державна фіскальна служба України розглянула звернення щодо визнання операцій з придбання паливно-мастильних матеріалів у постачальників-нерезидентів у 2016 році контрольованими та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), у межах компетенції повідомляє таке.

         Відповідно до підпунктів 39.2.1.1, 39.2.1.2 п.п. 39.2.1 п. 39.2 ст. 39 Кодексу у редакції, чинній до 01.01.2017, для цілей нарахування податку на прибуток підприємств контрольованими операціями є:

         господарські операції, що впливають на об'єкт оподаткування податком на прибуток підприємств сторін (сторони) таких операцій, що здійснюються платниками податків з пов'язаними особами - нерезидентами;

         зовнішньоекономічні господарські операції з продажу товарів через комісіонерів – нерезидентів;

         господарські операції, однією із сторін яких є нерезидент, зареєстрований у державі (на території), що включена до переліку держав (територій), затвердженого Кабінетом Міністрів України.

         Таким чином, господарські операції платника податків з нерезидентами, які не є пов’язаними особами, не є комісіонерами та не зареєстровані  у державі (на території), що включена до переліку держав (територій), затвердженого Кабінетом Міністрів України, не підпадають під визначення контрольованих.

         Звертаємо увагу, що відповідно до п. 52.2 ст. 52 Кодексу податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податку, якому надано таку консультацію.

До списку