Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Спрощена система оподаткування

Юридичні особи, які обліковувались в органах ДФС до 1 січня 2015 року як платники єдиного податку четвертої та шостої груп, вважаються платниками єдиного податку третьої групи. Середньооблікова чисельність працівників не обмежується.  

Право на застосування спрощеної системи оподаткування мають платники, у яких обсяг доходу не перевищує протягом календарного року 20000000 гривень.

Для платників третьої групи визначено нові ставки єдиного податку: 2 відсотки від суми доходу — у разі сплати ПДВ та 4 відсотки — у разі включення ПДВ до складу єдиного податку.

Доповнено перелік суб’єктів господарювання, які не можуть бути платниками єдиного податку першої - третьої групп ─ суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність з організації, проведення лотерей (крім розповсюдження лотерей), парі (букмекерське парі, парі тоталізатора).

Платникам, які перебували на спрощеній системі оподаткування до 2015 року та мають бажання і підстави застосовувати її у подальшому не потрібно подавати заяву до органів ДФС щодо зміни груп – зміна здійснюватиметься в автоматичному режимі.

До платників єдиного податку четвертої групи увійшли сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків.

Умови перебування на спрощеній системі оподаткування для платників четвертої групи аналогічні умовам перебування на спеціальному податковому режимі ─ фіксованому сільськогосподарському податку.