Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Головне управління внутрішньої безпеки

 

 

Про Головне управління внутрішньої безпеки

Антикорупційна діяльність

 

Шановні громадяни!

За телефоном (044) 590-27-73

або на цій сторінці можна залишити коротку інформацію про корупційні та інші правопорушення у сфері службової діяльності з боку посадових (службових) осіб ДФС, яка розглядається Головним управлінням внутрішньої безпеки.

Повідомлення може бути надіслано без зазначення авторства (анонімно) та іншої інформації, яка ідентифікує заявника, і буде розглянуто, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

У разі недотримання вказаних вимог повідомлення не розглядається.

Також, не розглядаються повідомлення в яких містяться нецензурні або образливі вирази, погрози життю, здоров’ю і майну посадових осіб, а також членів їх сімей. Повідомлення підлягає перевірці у термін до п’ятнадцяти днів від дня його отримання уповноваженими на здійснення такої перевірки особами. Якщо у вказаний термін перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, термін розгляду повідомлення може бути продовжений до тридцяти днів від дня його отримання.

Відповідь заявнику про результати розгляду повідомлення надається у разі зазначення ним поштової адреси або електронної пошти.

будь-ласка пройдіть перевірку антиспаму