Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Заходи по реалізації Антикорупційної програми ДФС на 2015-2017 роки

05.07.2016

Ефективне реформування Державної фіскальної служби України не можливе без корінного змінення підходів до протидії корупції. Але також необхідно визнати, що головним чином має змінитися відношення співробітників, сформуватися негативне ставлення до корупційних проявів.

Корумпована поведінка працівників порушує законність та мораль, завдає шкоди авторитету як органу, в якому він працює, так і державі загалом. Вона руйнує віру в неупередженість та об’єктивність державних органів.

Корупції можна запобігти лише коли кожний службовець відчуває свою відповідальність за досягнення загальної мети створення вільного від корупції органу.

Практика службової діяльності потребує визначення та розуміння правил поведінки у ситуаціях, коли службові особи отримують пропозиції вжити певні протиправні дії за грошову винагороду, або їм пропонуються подарунки нібито в знак поваги.

З огляду на це, у ході реалізації Антикорупційної програми ДФС Головним управління внутрішньої безпеки за підтримки експертів місії технічної допомоги Міністерства фінансів США здійснюється розробка відомчих правил поведінки та дій співробітників ДФС в ситуаціях, які можуть потенційно або прямо призвести до вчинення корупційних правопорушень.

Цей документ має дати чіткий перелік дозволених, заборонених, а також необхідних дій для працівників при виконанні ними службових обов’язків. Крім цього, це дасть змогу більш ширшого застосування до порушників-корупціонерів дисциплінарної практики.

Головним управління внутрішньої безпеки на даний час триває розробка нормативно-правових актів ДФС, які в свою чергу допоможуть запобіганню та своєчасній протидії корупції в органах доходів і зборів.