Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Про розробку нормативно-правового акту ДФС України в рамках виконання Антикорупційної програми ДФС на 2015-2017 роки

12.09.2016

Одним з основних завдань Антикорупційної програми  ДФС на 2015-2017 роки є розробка та впровадження правових, організаційно-управлінських, кадрових та інших заходів із запобігання корупції.

Задля виконання вказаного завдання Головним управлінням проводиться робота, спрямована  упередження корупційних проявів.

Так,  ефективним важелем у боротьбі з корупцією є запровадження  заходів індивідуального профілактичного впливу, які надають можливість «дійти» до кожної службової особи. З цією метою Головним управлінням розроблений наказ «Про винесення офіційних застережень для запобігання корупційним та пов’язаним з корупцією правопорушенням в органах ДФС», який підписаний Головою ДФС.

Наказом передбачений механізм та підстави для винесення офіційних письмових застережень про недопущення протиправної поведінки. А у разі системних порушень впродовж певного періоду, обов’язковим є проведення службового розслідування стосовно порушника відповідно до чинного законодавства та притягнення його до відповідальності.

Робота, щодо  подальшого вдосконалення відомчої нормативно-правової бази по протидії корупції  триває.