Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Сергій Гаврилович Панфілов

13.05.2010

Понад 50 років свого життя присвятив організації справляння податків і зборів і неподаткових платежів на території України Сергій Гаврилович Панфілов. Роки не мають влади над цією людиною. Він займає активну громадську позицію, є Головою Ради ветеранів війни і праці ДПА України.

У “Книзі пошани і пам’яті ”, яка видана у 2001 році Науково-дослідним інститутом Міністерства фінансів, зазначено: “С.Г.Панфілов працював у Міністерстві фінансів на посадах начальника відділу розгляду листів і скарг платників, начальника відділу податків і зборів з населення та заступника начальника відділу організації податкової роботи. До його службових обов’язків як керівника цих підрозділів входили функції неухильного дотримання чинної державної податкової політики щодо оподаткування доходів громадян, забезпечення своєчасності і повної сплати ними належних платежів. Він брав активну участь у підготовці проектів законодавчих актів, низки інструкції , методичних та інформаційних матеріалів”.

У біографії ветерана - фінансиста окремою віхою зазначені роки участі у другої світової війні. На військову службу до лав Червоної армії С.Г.Панфілов пішов добровільно 22 липня 1941 року, а демобілізували його у листопаді 1945 року.

За активну участь у бойових діях і понад піввікову плідну працю на фінансовій ниві він відзначеній орденами Вітчизняної війни I і II ступеня, орденами “За мужність” і Трудового Червоного прапора, Чехословацьким Військовим Хрестом 1939 р. і Словацького національного повстання, двома зірками “Партизан ЧСР”, орденом “Святого Димитрія Солунського” та 24 медалями (6 з них – медалі ЧСР), має відзнаки “Відмінник фінансової роботи” і “Почесний працівник Державної податкової служби України”, Почесні грамоти Міністерства фінансів СРСР і Міністерства фінансів УРСР. Сергій Панфілов - почесний громадянин міст Угровец і Мізговці у Словаччині. Його ім’я занесено до Книги пошани та Книги трудової слави Мінфіну України.

Пішов із життя 11 травня 2010 року.