Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Іван Михайлович Галашин

13.05.2010

Галашин Іван Михайлович народився 05.09.1927 р. у с. Настасів Тернопільського району Тернопільської області. Учасник бойових дій. Інвалід ІІ групи. Село Настасів, в якому народився і ріс, мало славу ґаздівського, працелюбного. На власний кошт селяни побудували церкву, школу, народний дім, читальню „Просвіти”, кооператив. Інтелігенція села проводила просвітницьку роботу за здоровий спосіб життя, за підтримання народних звичаїв. Громадські організації разом з молодіжними об’єднаннями „Луч”, ”Пласт” потужно протистояли колонізації. Життя у цьому селі заложили в Іванкові той галицький стрижень любові до Бога, людей і України, який битий, гнутий воєнним і повоєнним лихоліттям, десятками років наполегливої праці та тяжкими ударами долі, не зламався.

Після повернення з війни працював старшим податковим бухгалтером старшим податковим інспектором, очолював податкову інспекцію Микулинецького райфінвідділу, ревізором у Тернопільському обласному фінансовому відділі. З жовтня 1950 р. – начальник ревізійного сектора податкового відділу облфінвідділу. Очолював ревізійну службу по податках і держдоходах впродовж 25 років.

Він є звичайною людиною свого часу, не позбавлений людських слабостей. І зараз, у свої вісімдесяті роки він не цурається дружньої компанії, любить гостре слівце, заспівує своїм чудовим баритоном української пісні, захоплююче розкаже бувальщину. Навколо нього – заступника голови місцевого осередку асоціації ветеранів ДПС Тернопільської області – гуртуються пенсіонери, з пошаною вітає нова зміна.