Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Надія Іванівна Барабанова

24.07.2008

До приходу у фінансову систему Надія Іванівна мала 20-річний стаж економічної і організаційної роботи, тому з жовтня 1986 року вона стала виконувати обов’язки старшого інспектора Управління кадрів і навчальних закладів Мінфіну УРСР, а згодом – провідного спеціаліста. Вона працювала і творчо і плідно.

На початку 90-х років минулого століття створювалася Державна податкова інспекція і на посаду начальника відділу добору і розстановки кадрів (опісля реорганізований в управління) було запропоновано саме Надію Іванівну. Керівники податкової служби Незалежної України, природно, були задоволені її копіткою і оперативною, відповідальною і плідною роботою, оскільки вона проявила себе як висококваліфікований спеціаліст з хорошими організаторськими здібностями, що вміє визначати не тільки нагальні кадрові проблеми, а і реальні та оптимальні шляхи їх вирішення.

Досить важливо, що з її участю створені Академія державної податкової служби, Київський фінансово-економічний коледж, центри перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

Нині Н.І.Барабанова працює в недержавному пенсійному фонді «Райфайзен банк Аваль» і водночас успішно виконує обов’язки члена Ради ВГО «Асоціація ветеранів ДПС України».

Визнання її трудових досягнень – це почесна грамота Головного управління Державної служби при Кабінеті Міністрів України, нагрудний знак «Почесний працівник податкової служби», орден «За заслуги» ІІІ ступеня.