Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Ельвіра Павлівна Єрмолаєва

24.07.2008

Народилася, вчилася в індустріальному місті країни Запоріжжі.

Розпочала з посади інспектора державних доходів районного фінансового відділу, а потім, впродовж 38 років, долала основні так звані щаблі керівних посад на районній, обласній і державній фінансових нивах. Зокрема вона працювала завідувачем райфінвідділу, очолювала податкову інспекцію, опісля – податкову адміністрацію Запорізької області, а закінчила державну службу начальником Головного управління внутрівідомчого контролю ДПА України.

У 80-х роках минулого століття в Мінську - столиці Білорусії відбулося зібрання кращих з кращих наставників молоді фінансових органів колишнього Союзу. Під час останнього Ельвірі Павлівні Єрмолаєвій – одній з не багатьох – за результативне і системне навчання молодих спеціалістів, як почесну і заслужену відзнаку, вручено іменний годинник…

Саме цей епізод обумовлює переконання, що робота із молоддю стала для неї основним життєвим кредом, оскільки вона до сьогодення щиро передає не тільки вагомі теоретичні знання, а і значні практичні навики тим, хто з любов’ю до праці проявляє постійне бажання збагачувати фахову майстерність. Зокрема нині своїми спогадами про створення, поступ становлення та результативність діяльності Державної податкової служби України вона ділиться із студентами Національного університету податкової служби, інших вищих навчальних закладів економічного спрямування.

Уникаючи суб’єктивності певно варто навести лаконічні (канцелярські) вислови, що зазначені в її характеристиках за відповідні роки:

«… дисциплінований, сумлінний і принциповий керівник… добре знає чинне податкове законодавство… особисто здійснює економічні аналізи фінансово-господарської діяльності підприємств і госпорганів, рахункові перевірки їх звітів і балансів.

… Має організаторські здібності. Вимоглива до себе і підлеглих, тактовна. Користується авторитетом серед фінансових працівників.

… Доклала чимало зусиль щодо належної організації роботи податкових інспекцій і адміністрацій України, посилення контролю за використанням державних коштів на їх утримання».

Звичайно багаторічна та результативна робота Ельвіри Павлівни належно відзначена на державному і відомчому рівнях. Зокрема вона нагороджена значками «Відмінник фінансової роботи» і «Почесний працівник податкової служби», Почесними грамотами Мінфіну і Верховної Ради України, їй присвоєно почесне звання «Заслужений економіст України».

Безпосередньо з ініціативи Ельвіри Павлівни була створена Всеукраїнська громадська організація «Асоціація ветеранів податкової служби України», яка об’єднала в єдину родину понад 13000 пенсіонерів і ветеранів праці податкових органів країни.

Звичайно, як і в кожної жінки, у неї вистачає всіляких сімейних клопотів, однак їй якимось дивом вдається ще викроїти певний час на вишивання і колекціонування. Очевидно, що на це здатні лише жінки. А ще вона обожнює аматорські співи, захоплюється милозвучністю мелодій, щиро вітає колективне спілкування.