Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Богдан Дмитрович Кельнер

24.07.2008

Про ветерана

Народився Богдан Дмитрович в глухому селі галицького Поділля, яке в першій половині двадцятого століття чітко визначилась своєю приналежністю до українства і метою боротись за самостійну державу. Дитинство припало на період, який тепер визначається терміном «діти війни».

Випускник Львівського фінансово-кредитного технікуму влився в лави молодих будівників комунізму. У 19 років з бухгалтера бюджету став депутатом місцевої Ради і завідуючим загальним відділом райвиконкому. Служив три роки на Кубані в службі озброєння мотострілкового полку. Після звільнення в запас почав з посади головного бухгалтера Підгаєцького райфінвідділу, через півроку – завідуючий Козлівським райфінвідділом, потім очолив Бережанський райфінвідділ, створений на базі трьох районів. Створив колектив професіоналів, який став базою передового досвіду серед фінорганів області, постійно завойовував перехідний червоний прапор, регулярно відзначався в наказах МФ України і СРСР. А поряд з професійною діяльністю – депутат, член виконкому районної Ради, голова ревізійної комісії райкому партії, голова райкому профспілки, голова різних урядових комісій, громадських об’єднань. З його ініціативи і безпосередньої участі визначено і реставровано історичний центр Бережан, став одним з фундаторів історико-краєзнавчого музею, сприяв створенню народних ансамблів і самобутніх художніх колективів, розширенню і зміцненню матеріальної бази музичної, спортивної та художньої шкіл. Цвісти та рости!

Будучи вже визнаним у фінорганах України, за сприяння заступника МФ України Каленського І.С., Глущенка М.Я., Забродіна І.О. і начальника управління кадрів Якуненка К.К. був переведений першим заступником начальника управління Держстраху Львівської області. Проявив себе добрим організатором, запровадив бригадний метод роботи, систему контролю розвитку добровільного страхування, на професійний рівень поставив рекламу. Але це не була його сфера. З подання тодішнього начальника Львівського облфінуправління Антіпова О.М. Його переведено завідуючим фінансовим відділом найбільш промислового Залізничного району м. Львова.

Богдан Дмитрович повернувся у Тернопіль на посаду заступника начальника облфінуправління.

Зі створенням ДПС тодішній керівник служби В.П.Тентюк затвердив його на посаді начальника інспекції, а потім при створенні податкової адміністрації тодішній Президент України Л.Д.Кучма затвердив його на посаді голови ДПА. Організацію, становлення і розвиток податкової служби в Тернопільській області пов’язують з його іменем. При порівняно менших проти індустріальних областей податкових надходжень очолюваний ним колектив відзначався високим професіоналізмом, порядністю та сумлінним виконанням службових обов’язків, завжди займав передові позиції за результатами роботи.

Після звільнення з державної служби поряд з викладацькою роботою в Тернопільському інституті народного господарства очолив обласну Раду профспілки податкових працівників, а потім місцевий осередок «Асоціації ветеранів ДПС України».