Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Олексій Васильович Чуприна

24.07.2008

З ювілеєм!

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація ветеранів державної податкової служби України» сердечно вітає Чуприну Олексія Васильовича з ЮВІЛЕЄМ!

Його трудова діяльність понад 45 років міцно пов’язана з фінансовою системою країни. висококваліфікований фахівець і організатор фінансової і податкової роботи. Олексій Васильович у 1974 році був переведений до центрального апарату Міністерства фінансів УРСР з Рівненської області, де обіймав посаду Головного контролера-ревізора Міністерства. У центральному апараті спочатку він був призначений начальником одного з відділів КРУ, а згодом заступником начальника Контрольно-ревізійного управління. Всього на контрольно-ревізійній роботі системи Міністерства фінансів він пропрацював майже 15 років. Це був період яскравого розкриття його професійних обдарувань, значного особистого внеску в справу вдосконалення і підвищення якості контрольно-ревізійної роботи в усіх ланках системи Міністерства фінансів республіки.

Високопрофесійна майстерність, сумлінне виконання службових обов’язків, вимогливість до себе й підлеглих працівників за доручену справу, шанобливе ставлення до людей, здобули Олексію Васильовичу повагу й заслужений авторитет серед працівників центрального апарату і фінорганів країни.

Понад 10 років він очолював Управління кадрів і навчальних закладів Мінфіну республіки, був членом колегії Міністерства, постійно піклувався про подальше зміцнення кадрового потенціалу системи, підвищення професійної майстерності спеціалістів.

Дев’ять років праці в податковій службі України, а саме на посадах заступника начальника державної податкової інспекції України і начальника управління місцевих, ресурсних, рентних та неподаткових платежів відобразили його організаторські здібності і розуміння вельми важливої для країни податкової роботи. Два роки Чуприна О.В. працював у Науково-дослідному фінансовому інституті при Міністерстві фінансів України.

Життя нашого ювіляра супроводжує постійна кропітка працездатність.

З часу створення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація ветеранів ДПС України» Чуприна Олексій Васильович активно в ній працює. Він очолює комісію по зв’язкам з громадськістю, пропагуючи гідне ставлення до посади податківця, висвітлює діяльність Асоціації і місцевих ветеранських осередків.

Є у цієї чудової людини хобі, а саме він пише вірші і вкладає в їх строки частину своєї душі, підкреслює притаманні той особі або події особливі риси, неповторну красу відносин, велику людяність.

Поезії Олексія Чуприни – справді щирі, філософські, зболені роздуми умудреної життєвим досвідом людини про невблаганний плин часу, скороминучість і водночас великий сенс нашої земної долі, вирізняє психологізм, висока громадянська позиція і ліричність.

Олексій Чуприна переймається інтересами українців, долею країни, українського слова. З вірою у правду Олексій Васильович розмірковує над життям, здійснює екскурсії в минуле, осягаючи його, і разом з тим, заглядає в прийдешнє, прогнозує. У тих подорожах і відчай, і надія, любов автора.

За трудові заслуги О.В.Чуприна нагороджений орденом «Знак пошани», декількома медалями і почесними грамотами та відзнакою «Почесний працівник Державної контрольно-ревізійної служби України».

Бойова гвардія ветеранів податкової служби України бажає шановному Олексію Васильовичу довголіття, щастя, міцного здоров’я і повсякденних приємних подій у житті.