Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Ілля Леонідович Ізвощиков

24.07.2008

Ветеран війни - знаний фінансист

Серед чисельного загалу учасників бойових дій, які після закінчення війні працювали в системі Міністерства фінансів України, зокрема в підрозділах, що здійснювали адміністрування податків з населення і державних доходів, було чимало тих, хто за проявлені мужність і героїзм та сумлінну і результативну працю на ниві державної служби удостоєні високих і почесних нагород.

Відомо плин часу невпинний. Ось вже цього року була відзначена 63-я річниця перемоги над фашистською Німеччиною. Нажаль безпосередніх учасників тих жорстоких і страшних звитяг стає все менше і менше, але хіба в зв’язку з цим до них має втрачатися заслужена повага та вдячність за подароване життя нині сущим.

Ілля Леонідович був і є досить толерантною і ввічливою людиною, а за професійними обов’язками, то вже неістовий трудоголік. Він ніколи і нікому не хамив, не підвищував ні на кого голос, і що характерно, завжди намагався вчасно і якісно виконувати функціональні обов’язки. Характерно, що він ніколи не цурався будь-якої роботи і під час всіляких громадських заходів. У Кончі-Заспі була база відпочинку працівників Міністерства. Кожної весни там наводився відповідний порядок: прибирання території, впорядкування дерев’яних будиночків тощо. Ілля Леонідович брав активну участь в цих заходах. Як учасник війни він виступав на відповідних міністерських мітингах (зібраннях) присвячених святу Перемоги, розповідав про пережиті бойові епізоди, а служив він в частинах ракетної артилерії. Він зробив макет знаменитої «катюші» М-13, який експонується в музеї Великої Вітчизняної війни. Ні тоді, ні нині Ілля Леонідович не кичився бойовими орденами (він нагороджений трьома такими орденами, кількома медалями, в т.ч. «За відвагу»), Почесними грамотами і тим, що його ім’я занесено до книги пошани Міністерства. Скромність його завжди прикрашала.

Вісім років (1983-1991) він працював в Управлінні державних доходів та Державній податковій інспекції України на таких посадах: ревізора, старшого економіста, провідного економіста і старшого державного податкового інспектора.

У 2001 році науково-дослідний фінансовий інститут при Мінфіні України оприлюднив «Книгу пошани і пам’яті», а в ній наведено слідуюче:

«Однією із характерних рис вдачі І.Л.Ізвощикова залишається ініціативність та творчий підхід до виконання дорученої справи. Дотепер податківці України користуються посібником «Про порядок обліку платників та надання пільг по земельному податку», що належить перу Іллі Леонідовича.

І нині він займає активну громадську позицію особливо у питаннях, що стосуються ветеранів війни та виховання молоді».

Характерно, що один із синів Іллі Леонідовича успішно продовжує справу батька, працюючи в ДПА України. Хто знає яка буде династія податківців у цій родині за кількістю, однак за людськими якостями – це можуть бути порядні і гідні поваги фахівці. Хай буде так!

Варто ще кілька слів додати і стосовно звитяг та досягнень його на освітній ниві, зокрема він успішно закінчив загальноосвітню середню школу, «на відмінно» - Омське артилерійсько-мінометне училище і Одеський фінансовий технікум, потім - Київський інститут народного господарства. Своїми значними теоретичними знаннями і позитивним практичним досвідом він завжди щедро ділився за що ми всі, колишні співробітники, від усієї душі завдячуємо йому.