Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Лідія Маркіянівна Помисова

13.05.2010

, маючи за плечима семирічний стаж практичної роботи економіста на підприємствах міста Києва, у 1967 році стала працювати в Печерському районному фінансовому відділі, а опісля – в державній податковій інспекції цього ж району. Упродовж 36 років на фінансовій ниві вона обіймала лише три посади: старшого економіста, старшого ревізора-інспектора державних доходів і заступника начальника податкової інспекції. Здійснювала ефективні перевірки повноти розрахунків з бюджетом. За твердженням співробітників у вказаний період вона, як фахівець фінансової і податкової справи високого рівня, завжди толерантно відносилася до платників податків, вела доброзичливі співбесіди із головними бухгалтерами підприємств, а також з колегами по роботі.

Ґрунтовні фахові знання, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, доброзичливість у спілкуванні – це той фундамент на основі якого постійно зростав її авторитет як професіонала і порядної людини.

Тривала і плідна праця Лідії Маркіянівни відзначена знаками «Відмінник фінансової роботи» і «Почесний працівник податкової служби України», а також медаллю «За трудову відзнаку».

Здавалося б нині Л.М.Помисова має моральне право скористатися заслуженим відпочинком, однак вона продовжує працювати, як ватажок місцевого осередку ветеранів ДПС України у Печерському районі м.Києва, проявляючи щиру повагу і приязнь до ветеранів праці і пенсіонерів, переймаючись їх і питаннями і проблемами.

Вітання пенсіонерів із святами, заходи матеріальної допомоги, моральної підтримки, зустрічей, організація і проведення тематичних екскурсій, а ще здійснення різних благодійних заходів (Київському пансіонату ветеранів праці, школі-інтернату №26), хіба все перелічиш.