Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Проект наказу Міністерства фінансів України "Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 28 вересня 2015р. №841"

22.02.2016

Повідомлення про розробку та оприлюднення

проекту наказу Міністерства фінансів України „Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 28 вересня 2015 року №841”

 

Державна фіскальна служба України повідомляє про оприлюднення Міністерством фінансів України проекту наказу Міністерства фінансів України „Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 28 вересня 2015 року №841”, яким затверджено форму Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт у новій редакції.

Законом України від 24 грудня 2015 року №909-VIII „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році” внесено зміни до розділу IV Податкового кодексу України (далі – Кодекс), якими змінено розмір ставки податку на доходи фізичних осіб з 15(20) відс. на 18 відсотків.

Згідно до прийнятих законодавчих змін та відповідно до підпункту 5 пункту 4 Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 375 виникла необхідність внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 28.09.2015 №841 „Про затвердження форми Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, та Порядку його складання”, що забезпечуватиме виконання вимог підпункту 170.9.2 пункту 170.9 статті 170 розділу IV Кодексу.

З метою налагодження всебічного громадського обговорення проект наказу оприлюднено на офіційному веб-порталі Міністерства фінансів України у рубриці „Законодавство/ Проекти документів/ Проекти нормативно-правових актів – 2016 рік”, за адресою:

http://minfin.gov.ua/news/view/proekty-normatyvnopravovykh-aktiv--?category=aspekti-roboti&subcategory=proekti-dokumentiv

 

В.о. директора Департаменту

податків і зборів з фізичних осіб                                                    С.О. Назаренко

 

 

До списку