Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 р. № 440»

27.06.2018

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 р. № 440»

  На офіційному web-порталі Державної фіскальної служби України (www.sfs.gov.ua) у підрозділі «Консультації з громадськістю» (Головна > Діяльність > Взаємодія з громадськістю > Консультації з громадськістю > Проекти не регуляторних актів)  розміщено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 р. № 440» (далі – проект постанови).

Проектом передбачається внесення до постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року № 440 “Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру” (далі – постанова № 440) наступних змін:

1) приведення постанови та Порядку у відповідність із положеннями Податкового кодексу України (далі – Кодекс) з урахуванням змін, внесених Законом України від 07 грудня 2017 року № 2245-VІІІ “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році”, яким уточнено умови включення релігійних організацій до Реєстру неприбуткових установ та організацій;

2) спрощення порядку та зменшення обсягів паперового листування між контролюючими органами та неприбутковими організаціями, а також запровадження можливості отримання неприбутковими організаціями у будь-який час витягу з Реєстру (у разі бажання отримання витягу у паперовому вигляді), який може бути сформований у будь-якому контролюючому органі (ДПІ).  

Зауваження та пропозиції до проекту постанови приймаються протягом 15 календарних днів з дня оприлюднення на адреси розробника – Державної фіскальної служби України:

поштова – 04655, МПС, Київ – 53, Львівська площа, буд.8, Департамент методологічної та нормотворчої роботи ДФС;

електронна – ometsinska@sfs.gov.ua.

До списку