Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Звіт про публічне обговорення з громадськістю проєкту Антикорупційної програми Державної фіскальної служби України на 2020–2021 роки

15.10.2020

Державною фіскальної службою України (далі – ДФС) на виконання вимог Порядку підготовки, подання антикорупційних програм на погодження до Національного агентства з питань запобігання корупції та здійснення їх погодження, затвердженого рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 8 грудня 2017 року № 1379 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 січня 2018 року за №87/31539, з урахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», з метою забезпечення прозорості, відкритості, участі громадського суспільства у підготовці Антикорупційної програми Державної фіскальної служби України на 2020–2021 роки (далі – Антикорупційна програма) шляхом надання пропозицій, зауважень та доповнень до неї з 28 вересня 2020 року по 07 жовтня 2020 року організовано та проведено публічне обговорення Антикорупційної програми, яка була попередньо схвалена Комісією з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми Державної фіскальної служби України (далі – Комісія).

З цією метою на вебпорталі ДФС 28 вересня 2020 року за посиланням http://sfs.gov.ua/diyalnist-/dpa-i-gromadskist/gromadske-obgovorennya/gromadske-obgovorennya/gromadske-obgovorennya/393783  розміщено повідомлення про початок публічного обговорення проєкту Антикорупційної програми та відповідні матеріали (проєкт Антикорупційної програми; Звіт за результатами оцінки корупційних ризиків у діяльності Державної фіскальної служби України; Таблиця оцінених корупційних ризиків та заходів щодо їх усунення; Опис ідентифікованих корупційних ризиків, чинників корупційних ризиків та можливих наслідків корупційного правопорушення чи правопорушення, пов’язаного з корупцією). Всім бажаючим запропоновано долучитись до процесу обговорення вищевказаних матеріалів.

Для отримання консультацій, додаткової інформації, надання пропозицій та зауважень, оприлюднені контактні дані відповідальної за проведення заходу особи, електронні та поштові адреси, визначена дата підсумкового засідання.

 

У період з 28 вересня 2020 року по 07 жовтня 2020 року, письмові, у тому числі в електронному вигляді, пропозиції чи зауваження щодо положень проєкту Антикорупційної програми, а також пропозиції щодо участі у обговорюванні на поштову адресу ДФС та електронну адресу dpzk@sfs.gov.ua не надходили, засобами телефонного зв’язку не передавались.

 

Підсумкове засідання проведено 12 жовтня 2020 року о 14:00 у приміщенні ДФС за адресою м. Київ, Львівська площа, 8. У ньому, з урахуванням обмежень встановлених карантинними заходами, взяли участь керівники структурних підрозділів ДФС, члени Комісії, керівники та працівники територіальних органів ДФС.

У ході обговорення проєкту Антикорупційної програми членами Комісії надано учасникам засідання пояснення щодо принципів підготовки Антикорупційної програми, її положень, змін внесених за результатами виконання Антикорупційної програми Державної фіскальної служби України на 2020-2021 роки. Присутнім доведено концепцію та напрями реалізації антикорупційної політики ДФС.

Учасниками підсумкового засідання з обговорення проєкту Антикорупційної програми прийнято рішення про схвалення представленого проєкту Антикорупційної програми та рекомендовано його до затвердження в.о. Голови ДФС.