Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Визначено переможця конкурсу на логотип ІОТА

09.02.2017

Конкурс на найкращий логотип для проведення 21-го засідання Генеральної Асамблеї IOTA Intra-European Organisation of Tax Administrations (IOTA) завершено. Перемогу отримала графічний дизайнер Діна Тичинська, логотип якої і стане візитівкою цьогорічного засідання ІОТА.

Загалом на розгляд журі надійшло 16 ескізних пропозицій логотипу, з яких і було обрано розробку переможниці. Саме її логотип, який втілює всі встановлені вимоги, був визнаний найкращим.

Обраний логотип використовуватиметься в оформленні документації, інформаційної, поліграфічної та канцелярської продукції (афіші, буклети, програми, банери тощо).

Нагадаємо, 21-ше засідання ІОТА відбудеться влітку цього року. Участь у ньому візьмуть представники 46 податкових відомств світу. Засідання вперше пройде під головуванням України – на 20-му засіданні Генеральної Асамблеї Організації Романа Насірова було обрано на посаду Президента ІОТА.

ІОТА – це міжнародна організація, завдання якої полягає у забезпеченні співробітництва між податковими адміністраціями у європейському регіоні.

Основною її метою є стимулювання багатосторонньої допомоги, обмін інформацією та співробітництво між членами ІОТА через постійний форум для податкових адміністрацій, проведення навчання, організацію конференцій, семінарів, видання публікацій, надання технічної допомоги з урахуванням інтересів країн – членів ІОТА.

Співробітництво України з ІОТА триває з 1999 року. У 2003 Україна стала асоційованим членом,  а у 2006 вже повноцінним членом ІОТА. 

До списку