Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Загальна інформація по проекту Twinning

В рамках надання сприяння в реалізації Концепції інтегрованого управління кордонами та на запрошення Державної прикордонної служби України та Державної митної служби України у вересні грудні 2012 року експерти ЄС перебували з тривалим робочим візитом в Києві, за результатами якого ними була розроблена Концепція проекту Twinning.

Мета Концепції – сприяння реалізації Стратегії інтегрованого управління кордонами, а саме:

поліпшенню фактичних процедур співпраці / координація між митними та іншими органами на кордоні;

узгодженню здійснення процедур на кордоні;

вирішенню відповідних тематичних питань, таких як управління персоналом та боротьба з корупцією тощо.

Координатор проектів Twinning в Україні - Національне агентство України з питань державної служби.

Порядок та етапи підготовки проектів Twinning:

- розробка детального технічного завдання проекту експертом ЄС за участю заінтересованого органу влади України;

- схвалення проекту Міндоходів, Мінекономрозвитку, Нацдержслужбою;

- подання проекту на розгляд та затвердження до Європейської Комісії;

- реалізація проекту.

Тривалість роботи в рамках проекту – орієнтовно 5 років.

Форма допомоги – консультативна.

В березні 2013 року в Держмитслужбі України працювала наступна група експертів, якою було розроблено детальне технічне завдання проекту Twinning.

Експертам ЄС були надані інформаційні матеріали та пропозиції для доопрацювання відповідної документації.

В липні 2013 року створено та погоджено робочу групу з управління проектом,  а також визначено керівника проекту (Дериволков С.Д.) та партнера постійного радника проекту (доповідна записка на Міністра від 18.07.2013 №691/99-99-12-02-25).

Зважаючи на відсутність будь-якої інформації стосовно остаточної редакції проекту технічного завдання, Міндоходів звернулось до Представництва ЄС в Україні та Нацдержслужби (лист від 19.09.2013 №128/5/99-99-12-02-02-15 34) з проханням надати остаточну версію документу і висловило зацікавленість в успішній реалізації проекту.

27.09.2013 співробітниками Представництва ЄС в Україні до Міндоходів були передані зауваження до проекту, що свідчить про неповну і неякісну роботу експерта ЄС, який був найнятий з метою розробки технічного завдання проекту.

Термін дії контакту з експертом ЄС закінчився. Представництво ЄС не планує наймати додаткового експерта для завершення відповідної роботи.

Таким чином, Міндоходів має власними силами доопрацьовувати проект технічного завдання і готувати його до подання на розгляд ЄК.

У цьому зв‘язку, 16.10.2013 на адресу Представництва ЄС в Україні було надіслано лист, в якому задекларована готовність доопрацювати проект і висловлено до представництва ЄС в Україні прохання надати відповідного сприяння.

28.11.2013 року остаточна версія технічного завдання із внесеними поправками надсилалася електронною поштою на адресу Філіпа Борі та Александру Альбу та через Представництво ЄС в Україні передавалася Європейській Комісії для остаточного перегляду.

14.03.2014 від Представництва ЄС в Україні було отримано переглянуте ЄК технічне завдання, проте до нього не було внесено зміни, що розроблялися департаментами наприкінці 2013 року (зокрема в частині зміни бенефіціара).

14.04.2014 Міністерством доходів і зборів погоджено у робочому порядку з Представництвом ЄС в Україні остаточний варіант проекту технічного завдання (Twinning Fiche) для направлення Європейській Комісії.