Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

TWINNING

У рамках проекту технічної допомоги Європейського Союзу Twinning «Підтримка Державної фіскальної служби України у розвитку елементів інтегрованого управління кордонами у митній сфері» здійснювалася співпраця з представниками митних служб Німеччини, Польщі та Литви з питань вдосконалення митного законодавства, покращення операційних процедур на кордоні, вдосконалення механізмів міжвідомчої взаємодії та протидії корупції в митних органах. За підтримки експертів проекту були розроблені та внесені до Верховної Ради України законопроекти про Уповноваженого економічного оператора та про приєднання до Спільної транзитної системи (NCTS), запроваджено обмін інформацією між митними та прикордонними службами України.За допомоги проекту продовжується подальший розвиток і поширення застосування принципу „Єдиного вікна”. За участі експертів проекту в пункті пропуску „НовіЯриловичі –Нова Гута” на українсько-білоруській ділянці державного кордону митною та прикордонною службами України проводився експеримент щодо спрощеного порядку оформлення осіб та транспортних засобів, який планується поширити на інші пункти пропуску. В міжнародному автомобільному пункті пропуску “Ягодин - Дорохуськ” на українсько-польському кордоні здійснюються заходи по запровадженню «Інтелектуальної системи керування рухом автомобілів» з метою максимальної автоматизації контрольних процедур та створення єдиного механізму контролю під час перетину кордону.

20 вересня 2017 р. в ДФС під час конференції високого рівня з питань професійної етики за участі керівництва ДФС, Генерального директора Митного департаменту при Міністерстві фінансів Литовської Республіки АрунасаАдоменаса, європейських експертів, членів НАЗК та  представників ДПС України експертами проекту Twinning презентовано «Білу книгу прозорості у Державній фіскальній службі України», яка доведена до відома та неухильного виконання усіх співробітників ДФС.

16 листопада 2017 року в ДФС проведено заключну конференцію проекту за участі керівництва ДФС, керівників митних органів Німеччини, Польщі та Литви, Послів Польщі, Литви та ФРН в Україні, керівників  делегації ЄС в Україні та представників Європейської Комісії. Під час заходу підбито підсумки проекту за основними напрямами співробітництва: вдосконалення законодавства у митній сфері, покращення операційних процедур, боротьба із корупцією, та окреслено подальші кроки у розвитку митної справи в Україні у відповідності до європейських стандартів.