Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Проект UEPLAC

UEPLAC (Ukrainian-European Policy and Legal Advice Centre) Українсько-європейський консультативний центр з питань законодавства ‑ проект технічної допомоги ЄС, загальне завдання якого полягає у підтримці процесу виконання Угоди про партнерство і співробітництво між Україною і Європейськими Співтовариствами та їх державами-членами, Плану дій «Україна - Європейський Союз», а також впровадженні нового практичного інструменту, та наданні підтримки діалогу в галузі політики.

Метою проекту є підсилення можливості українських органів влади щодо виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, надання Українській стороні допомоги в адаптації законодавства України в усіх сферах, передбачених Угодою про партнерство і співробітництво між Україною і Європейськими Співтовариствами та їх державами-членами, Планом дій «Україна - Європейський Союз», а також новим практичним інструментом та Угодою про асоціацію, посилення законодавчих процесів і процесів формування політики в Україні в контексті європейської інтеграції.

На сьогодні триває реалізація 5-го етапу проекту який розрахований на 24 місяці (01.08.09 – 31.07.11). Він є продовженням проекту „Українсько-Європейський консультативний центр з питань законодавства (UEPLAC). Етап ІV”, який тривав з 17.07.06 по 16.07.09.

Під час реалізації проекту було здійснено низку правових досліджень в сфері внутрішнього ринку, зокрема щодо оцінки перспективи створення зони вільної торгівлі, дослідження у сфері довкілля, енергетики, транспорту, телекомунікацій, а також в секторі юстиції, свободи та безпеки. Проектом було організовано понад сто різноманітних заходів, що відбулись як в Україні, так і за її межами (семінари, круглі столи, конференції).

Відповідно до технічного завдання проекту, була розроблена і передана Мін’юсту система управління інформацією з питань адаптації законодавства (Mangement Information System on legal approximation – MIS), яка містить інформацію про досвід держав в сфері європейської інтеграції і, водночас, є операційним інструментом для громадськості та державних органів, які залучені до процесу адаптації.

UEPLAC Етап V є останнім проектом, спрямованим на надання допомоги Україні в процесі європейської інтеграції і адаптації її законодавства.

Головною установою-партнером проекту є Секретаріат Кабінету Міністрів України, представлений Координаційним бюро європейської та євроатлантичної інтеграції.

Реципієнти проекту – Секретаріат Кабінету Міністрів України, представлений Координаційним бюро європейської та євроатлантичної інтеграції; Міністерство юстиції; Міністерство економіки, Головне управління державної служби України, Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції.

Бенефіціаром даного Проекту є Секретаріат Кабінету Міністрів України, представлений Координаційним бюро європейської та євроатлантичної інтеграції.

 

За матеріалами Урядового порталу http://www.kmu.gov.ua