Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задовольнив Вас фаховий рівень працівника ЦОП, до якого Ви звернулися?

Проект наказу Міністерства доходів і зборів України „Про затвердження форми податкової декларації збору за спеціальне використання води”

29.01.2014

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства доходів і зборів України „Про затвердження форми податкової декларації збору за спеціальне використання води”

 

Міністерство доходів і зборів України повідомляє про розроблення проекту наказу „Про затвердження форми податкової декларації збору за спеціальне використання води” (далі – проект наказу).

У зв’язку із прийняттям Закону України від 04 липня 2013 року № 404-VII „Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку з проведенням адміністративної реформи” та з метою реалізації вимог статті 46 розділу II Податкового кодексу України та пункту 328.2 статті 328 розділу ХVІ Податкового кодексу України, виникає необхідність затвердження форми податкової декларації збору за спеціальне використання води.

Проект наказу розроблено на заміну діючого наказу Міністерства фінансів України від 21.12.2012 № 1403 „Про затвердження форм податкових декларацій збору за спеціальне використання води”.

З метою налагодження всебічного громадського обговорення зауваження і пропозиції стосовно змісту регуляторного акту надавати у письмовій та електронній формі протягом місяця з дня публікації цього оголошення за наступною адресою:

Міністерство доходів і зборів України, 04655 МПС, м. Київ – 53, Львівська площа буд. 8, Департамент оподаткування та контролю об’єктів і операцій, e-mail: avitenko@minrd.gov.ua.

Обговорення проектів актів проводиться у рубриці «Консультації з громадськістю» на урядовому веб-сайті «Громадянське суспільство і влада» (http://civic.kmu.gov.ua/consult_mvc_kmu/consult/poll/projects).

До списку