Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задовольнив Вас фаховий рівень працівника ЦОП, до якого Ви звернулися?

Проект наказу Міністерства доходів і зборів України „Про затвердження форм Податкових розрахунків плати за користування надрами”

29.01.2014

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства доходів і зборів України „Про затвердження форм Податкових розрахунків плати за користування надрами”

Міністерство доходів і зборів України повідомляє про розроблення проекту наказу „Про затвердження форм Податкових розрахунків плати за користування надрами” (далі – проект наказу).

У зв’язку із прийняттям Закону України від 04 липня 2013 року № 404-VII „Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку з проведенням адміністративної реформи” та з метою реалізації вимог статті 46 розділу II Податкового кодексу України, підпункту 263.11.1 пункту 263.11 статті 263 розділу XI Податкового кодексу України, виникає необхідність затвердження форм Податкових розрахунків плати за користування надрами.

Проект наказу розроблено на заміну діючого наказу Міністерства фінансів України від 17.09.2012 № 1000 „Про затвердження форм Податкових розрахунків з плати за користування надрами”.

З метою налагодження всебічного громадського обговорення зауваження і пропозиції стосовно змісту регуляторного акту надавати у письмовій та електронній формі протягом місяця з дня публікації цього оголошення за наступною адресою:

Міністерство доходів і зборів України, 04655 МПС, м. Київ – 53, Львівська площа буд. 8, Департамент оподаткування та контролю об’єктів і операцій, e-mail: avitenko@minrd.gov.ua.

Обговорення проектів актів проводиться у рубриці «Консультації з громадськістю» на урядовому веб-сайті «Громадянське суспільство і влада» (http://civic.kmu.gov.ua/consult_mvc_kmu/consult/poll/projects).

Додаткові матеріали

До списку