Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задовольнив Вас фаховий рівень працівника ЦОП, до якого Ви звернулися?

Проект наказу Міністерства доходів і зборів України „Про затвердження форми Податкової декларації екологічного податку”

29.01.2014

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства доходів і зборів України „Про затвердження форми Податкової декларації екологічного податку”

 

Міністерство доходів і зборів України представляє доопрацьований з урахуванням наданих пропозицій проект наказу „Про затвердження форми Податкової декларації екологічного податку” (далі – проект наказу).

У зв’язку із прийняттям Закону України від 04 липня 2013 року № 404-VII „Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку з проведенням адміністративної реформи”, підпунктом 1 пункту 3 розділу І Закону України від 04 липня 2013 року № 422-VII „Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сплати екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів та вдосконалення деяких податкових норм” та з метою реалізації вимог статті 46 розділу II Податкового кодексу України, підпункту 240.1.6 пункту 240.1 статті 240 розділу VIIІ Податкового кодексу України, пункту 250.2 статті 250 розділу VIIІ Податкового кодексу України, виникає необхідність затвердження форми Податкової декларації екологічного податку.

Проект наказу розроблено на заміну діючому наказу Державної податкової адміністрації України від 24 грудня 2010 року № 1010 „Про затвердження форми Податкової декларації з екологічного податку”.

З метою налагодження всебічного громадського обговорення, пропонуємо зауваження і пропозиції стосовно змісту регуляторного акту надавати у письмовій та електронній формі протягом місяця з дня публікації цього оголошення за наступною адресою:

Міністерство доходів і зборів України, 04655 МПС, м. Київ – 53, Львівська площа буд. 8, Департамент оподаткування та контролю об’єктів і операцій, e-mail: avitenko@minrd.gov.ua.

Обговорення проектів актів проводиться у рубриці «Консультації з громадськістю» на урядовому веб-сайті «Громадянське суспільство і влада» (http://civic.kmu.gov.ua/consult_mvc_kmu/consult/poll/projects).

Додаткові матеріали

До списку